O firmie

Firma ALUOKNO jest całkowicie polską firmą produkującą na rynki krajowe i zagraniczne stolarkę budowlaną w najnowszej generacji systemach aluminiowych. Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy dzięki czemu posiadamy wysoką zdolność produkcyjną. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy wyłącznie materiały renomowanych dostawców, tj. profile z firmy ALIPLAST I PONZIO, okucia firmy SOBINCO, SAVIO, FAPIM, MASTER, chemię i inne materiały uzupełniające dostarcza nam firma Würth-Metal Polska. Stosujemy pakiety szyb izolacyjnych o pełnej gamie parametrów z wieloletnią gwarancją wyprodukowane przez firmę GLASPOL.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży produkcji stolarki, które pozwala nam na wytwarzanie wyrobów w najwyższym standardzie. Rocznie ok. 30 % wyrobów eksportujemy na rynki zachodnie. Z naszych usług korzystają inwestorzy indywidualni, szkoły, służba zdrowia, instytucje użyteczności publicznej, zakłady przemysłowe, firmy budowlane oraz budownictwo mieszkaniowe.

Jako firma ALUOKNO świadczymy pełną gamę usług związanych z projektowaniem, obmiarami, doradztwem, montażem i transportem. Oferujemy również szereg elementów uzupełniających, jak: rolety, parapety, materiały montażowe i wykończeniowe.

Zapraszając do współpracy z naszą firmą, pragnę zapoznać Państwa z naszym programem produkcji, w którym oprócz klasycznych okien i drzwi, znajdują się również konstrukcje nietypowe, jak: zabudowy ścian działowych i drzwi wewnętrznych biur, sklepów i pomieszczeń użytkowych, wiatrołapy i witryny, konstrukcje fasadowe, ogrody zimowe, itp.

W naszych materiałach znajdziecie Państwo informacje o możliwościach naszej branży w dziedzinie termoizolacyjności, dźwiękochłonności, bezpieczeństwa oraz funkcji użytkowych produkowanych przez nas wyrobów.

 

richard mille replica